Главная Политика Экономика Общество Спорт Культура Авто Шоу бизнес
Главные темы месяца: Covid-19Кристина АсмусДом 2
 
06 апр 11:23архив

«Вечірні пригоди» прокурора Теребовлянщини: звільнення?

Із займаної посади прокурор Теребовлянського району буде звільнений через водіння (организация запрещена в РФ) автомобіля у нетверезому стані.

Таку інформацію вчора, 5 квітня, повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Варто нагадати, що ввечері 4 квітня інспектори ДАІ у Березовиці зупинили автомобіль Toyota Camry білого кольору. Кермував автомобілем Вадим Миронов, прокурор Теребовлянського району. Виявилось, що прокурор нетверезий, того ж вечора його доправили до наркодиспансеру для проходження медичної експертизи. Вадим Миронов відмовився від експертизи і відмовився підписувати протокол, складений працівниками ДАІ.

З приводу цього було проведено перевірку, внаслідок чого було з’ясовано, що близько 21-ї години 4 квітня працівники ДАІ на вул. Микулинецькій зупинили автомобіль Toyota Camry, за кермом якого у нетверезому стані перебував  прокурор Теребовлянщини.  Також у звіті обласного відомства зазначено, що стосовно Вадима Миронова складено протокол про адміністративне порушення. У прес-службі зазначили, що Юрій Гулкевич, прокурор області, досить принципово відреагував на випадок, а саме 5 квітня на ім’я в.о. Генерального прокурора було скерували подання про звільнення В. Миронова за проступок, що порочить його як працівника прокуратури.

Автор: Asad
Читайте также

Добавить комментарий