Главная Политика Экономика Общество Спорт Культура Авто Шоу бизнес
Главные темы месяца: Covid-19Кристина АсмусДом 2
 
06 апр 12:23архив

Оприлюднені аудіо записи, що підтверджують кримінальну діяльність Олександра Музичка

На засіданні тимчасової спеціальної комісії із розслідування смерті Олександра Музичка, також відомого як Саша Білий, Віктор Чалаван, радник міністра МВС, оприлюднив аудіо файли, що підтверджують його кримінальну діяльність.

На засіданні було зазначено, що постать Музичка розглядується всесторонньо. Наприклад, в одній із розмов із громадянином України стає відомо, що Музичко збирався створити військову базу із групою 100-200 осіб «озброєних пацанів». Також із розмов стає відомо, що загиблий погрожував редактору сайта Правого Сектору за те, що той саботував вказівки Музичка і подавав новини не так, як треба. Також було висвітлено інформацію про зв’язки із Вовою Продівусом, кримінальним авторитетом. Розмова відбулась 23 березня, де йдеться про вирішування якихось питань.

Представник Правого Сектору, що також був присутній на сазі данні ТСК, виступав проти оприлюднення аудіо файлів із посиланням на те, що вони не мають стосунку до діяльності Комісії. На це Чавлан відповів, що люди повинні знати всі стороні цієї особи, щоб потім не виникало ніяких питань.

Автор: Asad
Читайте также

Добавить комментарий